Glezniecība

Sekret Valéry

piedāvājumā 1 darbs

Valērijs Sekrets

Krievu mākslinieks (1950)

Sekrets dzimis Krievijā un sācis mākslas studijas desmit gadu vecumā. Viņš tika uzņemts Padomju Savienības prestižākajā mākslas institūtā Sourikova institūtā, kur no 1973. līdz 1979. gadam studēja zīmēšanu. Sekrets sāka izstādīt savus darbus kopā ar Mākslinieku savienību 1970. gadā. Vēlāk viņš piedalījās daudzās izstādēs, ieskaitot Padomju Savienība”, kas notika 1940. gadā, “Padomju Savienības jaunie mākslinieki” 1981. gadā un “Padomju Savienības grafiķi” 1986. gadā, un tās visas notika Maskavā.

1990. gadā viņam bija pirmā cilvēka izstāde Zagorskas Mākslas un vēstures muzejā, 1993. gadā viņš piedalījās izstādē "Krievu mākslinieki vakar un šodien" viesnīcā Drouot Parīzē 1993. gadā, kā arī "XX gadsimta krievu glezniecībā". ' un 'Krievu impresionisma meistari' Londonā 1995. gadā. Citas grupu izstādes ietver 'Krievu un ukraiņu māksliniekus' Madridē no 1997. līdz 2002. gadam, izstādes Wally Findlay galerijā Palmbīčā un Ņujorkā 2000. gadā, kā arī nesen viņa darbu retrospekcija Duranas galerijā Madridē 2003. gadā.

Sekreta gleznas ir izteikti liriskas, atspoguļojot harmonisku kompozīcijas, tehnikas un tonalitātes sintēzi, kas atdzīvina attēla virsmu. Lai gan viņš ir apmācīts klasiskajās glezniecības tradīcijās, viņa darbu iedvesmojuši Krievijas reālisma skolas dibinātāji ainavu glezniecībā.

Viņa spilgto un mirdzošo nokrāsu palete, kas izmantota īsos, ātri otas triepienos, piešķir viņa audekliem kustību, un viņa attēlotie Sēnas, Parīzes ielu dzīves un parku ainas ir piesātinātas ar gaismu un krāsām.