Glezniecība

Bernadskis Genādijs

piedāvājumā 2 darbi

Genādijs Bernadskis (1956) - Padomju un krievu mākslinieks.

Genādijs Bernadskis dzimis Simferopole, 31 martā, 1956., Krievijas un Ukrainas Tautas mākslinieka Valentina Daniloviča Bernadski un mākslinieces-koloristes Dragomirovas Ninas Stepanovnas dēls.

Pēc vidusskolas viņš iestājās Krimas mākslas skolā, pēc trešā kursa turpināja izglītību Repina institūtā, meistardarbnīcā pie B. S. Ugarov, absolvējot to ar izcilību. Turpināja attīstīt meistarību maģistrantūrā, V. M Orešnikova un B. S. Ugarova vadībā. Par diplomdarba tēmu mākslinieks izvēlējās Aleksandra Grīna daiļradi, kas ir cieši saistīta ar Krimu.

Trīs gadus dzīvoja, strādāja, izstādījās Parīzē un Hāgā. Personālizstādes notika Sanfrancisko, Losandželosā, Londonā, Pekinā, Šanhajā, Sanktpēterburgā. Iekļauts Pasaules mākslinieku katalogā MAYER "Le Livre international des Ventes" 1993. gadā un Francijas mākslinieku katalogā G.SCHURR "Le Guidargus de la PEINTURE" (du XIX-e siecle a nos jours) 1993. gadā

Darbi atrodas Krošicka Valsts Mākslas muzejā, Sevastopolē, zinātniski-pētnieciskajā muzejā metodoloģiskajā fondā, I. Repina glezniecības, tēlniecības un arhitektūras institūtā, kā arī privātkolekcijās visā pasaulē.