Glezniecība

Preobraženskaja Alla

piedāvājumā 29 darbi

Alla Preobraženskaja / Алла Преображенская (1961) 

Viņa tēvs visu dzīvi gleznoja, viņš arī bija viņas pirmais skolotājs. Vēlāk apmeklēja kursus un mākslas studijās, bet pašus galvenos "mākslas atklājumus" uzzināja pati. 1984. gadā absolvējusi Kirovogradas Valsts institūta Lauksaimniecības mašīnbūvi.1996. gadā, strādājusi par inženieri - konstruktoru rūpnīcā "Seļmaš" baltajā baznīcā, atklājusi daudzus tehnoloģiskus risinājumus.

Pirmā mākslinieces izstāde notika 2001. gadā Kijevas galerijā "Meistardarbnīca" Ukrainas centrālajā Mākslinieku namā. Kopš tā laika viņas darbi izstādīti daudzās izstādēs. Starp kuriem var izcelt 2003. gada personālizstādi Blanes pilsētā spāņu Katalonijā, dalībā mākslas prezentācijās galerijā Ņujorkā - Džērsija 2010. gadā. Starptautiskā izstāde - jarmarka "Art - Kijeva" 2008. gadā, Kultūras fonda zālē, Lesjas Ukrainkas Nacionālās Akadēmiskās Krievu drāmas teātrī. Kā saka pati Alla: "Strādāju daudz un ar prieku, bet tikai tad, kad es pati to vēlos. Negleznoju uz pasūtījumu un nekad neatkārtoju savu darbu. Glezniecībā vissvarīgākais ir neatkārtojamībā, unikalitāte. Es mēģinu iemūžināt skaistu brīdi."

 

Informācijas avots:

http://www.album-gallery.ru/virtualnuyu-vystavku-k-yubileyu-ally-preobrazhenskoj-podgotovil-kirovogradskij-muzej.html (Sat.21.08.2018)